Rebefingas

REBEFINGAS

Rebefingas Vilniuje Karoliniškėse

Rebefingas - tai cirkuliacinis giluminis kvėpavimas, pranajogos forma.

Kvėpavimas - tai jėga, kuri išjudina kiekvieną kūno sistemą. Užslopintos emocijos sukelia ligas. Kad tai neįvyktų, kūnas turi jas išmesti. Dabartis negali vystytis, jeigu praeityje buvo užslopintos emocijos. Sesijų metu po truputį išvalomas kūnas nuo užslopintų emocijų bagažo. Užuot skausmingai reagavus į aplinkos poveikį žmogus pradeda suprasti priežastis ir tampa sąmoningesnis (Heyda, 2000).
Rebefingas - sąmoningas kvėpavimas. Jis padeda suvokti, kad viskas, kas vykstą gyvenime, tai tik mūsų pačių labui. Net skausmas ar sunkūs išgyvenimai. Tik suvokus patirtos kančios ir skausmo prasmę, lengvai galime ją priimti ir paleisti.
Rebefingas praktikos Vilniuje
KAM REIKALINGOS KVĖPAVIMO SESIJOS?

🔹Kai trūksta gyvenimo džiaugsmo
🔹Kai sunku bendrauti su aplinka
🔹Esant nuovargiui
🔹Esant nemigai
🔹Esant stresui
🔹Depresijos atveju
🔹Nesuvokiant situacijos kurioje esate
🔹Kai trūksta pilnatvės

KĄ GAUNATE PO EILĖS SESIJŲ?

🔹Atsiranda gyvenimo džiaugsmas
🔹Dingsta baimės
🔹Peržiangiamos galimybių ribos
🔹Mėgaujamasi vidine ramybe
🔹Jaučiama motyvacija veikti
🔹Stiprėja sveikata
🔹Auga sąmoningumas
🔹Nustojame kovoti su vidumi bei aplinka

 

Sąmoningas kvepavimas

Rebefingas - giluminis cirkuliacinis kvėpavimas - veikia 3 lygiais:

fiziniu,

psichologiniu,

dvasiniu.

Fiziniu lygiu rebefingas didina deguonies kiekį kraujyje. Vien tai teigiamai veikia sveikatą. Visi mikroorganizmai, bakterijos, virusai ir net vėžinės ląstelės gyvena ir dauginasi esant deguonies trūkumui. Padidėjus deguonies kiekiui užterštumas ir nešvarumai numarinami. Tuo tarpu sveikos ląstelės gaudamos daugiau deguonies, stiprėja, pašalinamos kenksmingos medžiagos.

Rebefingas veikia ir psichologiniu lygiu. Kaip žmogus tampa nelaimingas? Paradoksaliai, nuolatos užgniauždamas savyje skausmą, slopindamas tas savybes, kurios nuo mažens buvo negatyviai vertinamos. Bet žinojimas, kad kažkur ten viduje visa tai slepia pats žmogus, dar labiau apsunkina gyvenimišką egzistenciją (Taylor, 1994). Emocija - tai energijos judėjimas. Sustabdyta, užslopinta emocija trukdo laisvai tekėti energijai, ji lyg užtvanka. Užslopintos emocijos kaupiasi sudarydamos energerinius blokus (Heyda, 2000).

Dvasiniu lygiu rebefingas taip pat veiksmingas, kadangi jis nepriklauso jokiai egzistuojančiai tikėjimo sistemai. Tai vienodai gerai veikia visus žmones, nepriklausomai nuo jų pažiūrų ir įsitikinimų. Jis turi dvasinį principą, bet šis neįrodinėjamas dogmatiškai, o siūlomas susidomėjusiems žmonėms, kaip moksliškas metodas, kad kiekvienas galėtų asmeniškai pabandyti, pajausti ir patirti.

Kada vyksta Rebefingo sesijos žiūrėkite tvarkaraštyje.

Rebefingas kaip samoningas kvepavimas