Treneris Artūras

Apie trenerį

Savo darbe stengiuosi pastoviai tobulėti, papildyti savo žinias naujausiais duomenimis iš mokslinių tyrimų ir dirbant su savo klientais. Siekiu, kad kiekvienas su manimi dirbantis asmuo patirtų savęs tobulinimo malonumą. Aš savęs nelaikau visažiniu ir suprantu, kad man pačiam dar reikia labai daug sužinoti ir išmokti. Manau, kad gyvai dirbdamas su žmonėmis iš jų išmokstu labai daug. Dėl to man labai patinka mano darbas.

Sporte, kaip ir visur, ne visada viskas einasi sklandžiai ir kaip suplanuota. Rinkdamas atlikto fizinio krūvio, mitybos ir kt. duomenis stengiuosi padėti sportu užsiimantiems žmonėms siekti savo tikslų. Nors mano sprendimai treniruojant žmones dažnai yra paremti įrodymais, gautais mokslinių tyrimų būdu (iš tyrėjų publikacijų), suprantu, kad visi žmonės turi individualių savybių, kurios nukrypsta nuo vidurkio. Todėl išgirsiu, ką man turite pasakyti ir pasiūlyti gerinant mūsų bendros veiklos rezultatus.

 

Žmogus yra labai dinamiška būtybė. Dėl to svarbu atrinkti kokius rodiklius stebėti mūsų bendros veiklos metu. Nuolatos mokausi ir kitiems padedu suprasti kaip remiantis surinktais duomenimis modifikuoti treniruočių krūvį: intensyvumą, apimtį, dažnį, poilsį, pastangas ir t. t.

Dirbu su labai įvairios fizinės formos žmonėmis, nes fizinis aktyvumas yra svarbus visiems. Neatsisakau padėti žmogui jeigu jis neatitinka kažkokių standartų. Man įdomu dirbti su įvairiais žmonėmis. Stengiuosi, kad kiekvieno treniruotės būtų kiek įmanoma efektyvesnės, jas pritaikant pagal individo laiko ir fizines galimybes. Kiekvienas gali tapti stipresniu.

Tobulėkime kartu!

Trenerio prisistatymas

Patarimai sportuojantiems

Parašyk treneriui

Sek trenerį