Trenerė Greta

Apie trenerę

Aš, Greta, džiaugiuosi, kad esu asmeninė trenerė. Aktyviai sportuoti pradėjau 2009 metais - pradėjau užsiimti gana retai sutinkama, tačiau itin fiziškai bei protiškai sudėtinga sportine veikla - orientavimosi sportu. Profesionaliai šia sporto šaka užsiėmiau iki 2016 metų. Per septynių metų laikotarpį 5 kartus savo amžiaus grupėje tapau Lietuvos čempione ir prizininke, teko atstovauti ir Lietuvos rinktinei. 2014m. pradėjau sportuoti sporto salėje, o 2016m. pradėjau kūno kultūros studijas Vilniuje.

Esu didelė funkcinių pratimų gerbėja, todėl didžiąją treniruočių laiko dalį skiriu kompleksiniams pratimams su įvairiu inventoriumi, tokiu kaip giros, hanteliai, šokinėjimo dėžės ir kamuoliai.
Treniruočių metu išmokysiu Tave ne tik taisyklingo pratimų atlikimo su įvairia įranga, tačiau ir su pačiu kūnu - lavinsime ne tik jėgą bei ištvermę, bet ir lankstumą, mobilimą, sąnarių paslankumą.
Sudarysiu sporto programą, kad visada žinotum ką ir kaip daryti ir nešvaistytum laiko mąstydamas apie sekančius pratimus.

Susisiek su manimi ir pradėkime siekti tikslų jau dabar!

Trenerės prisistatymas

Parašyk treneriui