Naujienos

Laikinai stabdoma sporto klubo veikla

SVARBI ŽINIA! 👈Pagal Vyriausybės nutarimą The Muscle Makers laikinai stabdo sporto klubo veiklą nuo kovo 13 dienos. Sekite informaciją ir kai tik turėsime daugiau žinių iš Vyriausybės ir Vilniaus miesto savivaldybės dėl susidariusios situacijos - būtinai apie tai pranešime.
Nei vienas mūsų klientas dėl šios situacijos nepatirs jokių finansinių nuostolių. Visi abonementai bus pratęsti tiek, kiek nedirbs mūsų sporto klubas.
Labai kviečiame sekti informaciją mūsų Facebook paskyroje ir internetiniame puslapyje. Kilus klausimams mums rašyti. Taip pat sportuokite namuose ir stiprinkite savo imunitetą 💪.
Labai tikimės su Jumis susitikti po dviejų savaičių ir vėl džiaugtis sporto malonumais.

The Muscle Macers akademija. Kas tai?

The Muscle Macers akademija startuoja!

Dėmesio geros naujienos!
Mūsų sporto klube startuoja naujas projektas Muscle Makers Akademija.

Kas tai yra?
Tai profesionalūs savo srities specialistai viename projekte-Fitneso, Lengvosios atletikos, Kultūrizmo, Kineziterapijos, Sveikatingumo, Sveikos mitybos, Rebefingo ir kitų įvairių disciplinų treneriai.
Kiekvienas iš Muscle Makers akademijos trenerių, trumpų video pagalba, kas savaitę pristatys savo darbo metodiką, atsakys į Jums aktualius klausimus, pristatys naujas treniravimo programas, bei motyvuos kiekvieną iš Jūsų. Jūs galėsite įgyvendinti savo svajonę pasitreniruoti kaip lengvosios atletikos atstovas, o gal norėsite išbandyti kultūristo kelią ar pasiekti savo lankstumo zenitą.

Jei Jums trūksta ištvermės ar žinių susijusių su subalansuota mityba, ar tiesiog motyvacijos ir palaikymo savo tobulėjimo kelyje-dabar visi specialistai vienoje vietoje. Jums tereikia ateiti bei išsirinkti! Visus video galėsite sekti mūsų Facebook paskyroje - www.facebook.com/themusclemakersgym

Prisijunk ir tu!

Sporto klubas Karoliniškėse asmeninės treniruotės

„Sportas – mano gyvenimo būdas. Sportuoju nuo pat mažumės... Esu išbandęs nemažai sporto šakų, tačiau būtent kūno rengyba tapo mano gyvenimo būdu“, - šiais Luko žodžiais penktadienį sporto klube „Muscle Makers“ prasidėjo finalinė projekto „VasarOK su MMG“ dalyvių atranka.

Norą dalyvauti šiame projekte pareiškė daugiau negu šimtas žmonių. Finalinėje atrankoje dalyvavo 40 projekto komisijos atrinktų kandidatų.

Penki laimingieji turės galimybę visą vasarą darbuotis su klubo „Muscle Makers“ treneriais Indre Burlinskaite, Greta Lebedeva, Evelina Žiogiene, Serejumi Stepanovu bei Eriku Bizunovičiumi ir siekti savo užsirėžtų tikslų.

„Visą gyvenimą mane treniravo vyrai. Jie sugebėdavo mane „pažaboti“, suvaldyti. Suprantu, kad su manimi nėra lengva dirbti, tačiau šįkart aš pasiryžau keisti savo gyvenimą“, - apie save pasakojo Povilas, kuris jaunystėje savo jėgas yra išbandęs ir regbio aikštyne.

„Manau, kad yra sudėtinga surasti tinkamą trenerį, tikiuosi, kad šis projektas man gali pasiūlyti puikius trenerius, - prisistatė Greta, kuri prisipažino turinti stuburo išvaržą. – Todėl save kiek riboju dėl sporto“.

Paklausta, ar yra pasiryžusi „parduoti“ savo vasarą sportui, Greta nusijuokė. „Manau, kad visos mano vasaros būna parduotos, tačiau dabar nusprendžiau ją parduoti sau“, - nusišypsojo kandidatė.

Aistė prieš komisiją stojo dar drąsesnė: „Tegul vyrai dabar augina vaikus, o moterys tegul eina sportuoti. Kiek gi galima?“

Mergina prisipažino, kad salėje jos nereikėtų laikyti už pavadėlio. „Tačiau įspirti kartais reikėtų į užpakalį. Užtektų poros gerų spyrių. Esu žmogus, kuris nemėgsta nuvilti aplinkinių. O pats smagiausias jausmas, kai išgirstu, kai žmonės man pasako, kad viską padariau super. Būtent tai mane veda į priekį“, - pasakojo apie savo valią ir ryžtą Aistė.

O Aleksandras į atranką atėjo apsisprendęs po to, kai pamatė savo nuotraukas. „Darėme šeimos fotosesiją... Pamatęs save nuotraukose nuliūdau, todėl nusprendžiau, kad man nepatinka mano paties išvaizda“, - prisipažino vaikinas, – Manau, kad man tiesiog reikia profesionalų pagalbos“.

Visi į atranką atvykę dalyviai atvirai komisijai pasakojo apie savo lūkesčius ir vargus, tačiau jiems dar reikės kiek luktelėti - penki laimingieji, kurie taps projekto dalyviais, paaiškės pirmadienį!

 

 

2019 vasaros darbo laikas!

Sportininkai, informuojame, kad vasaros metu keičiasi sporto klubo darbo laikas.

Vasaros tvarkaraštis: 

  • I-V 6:30-21:30
  • VI-VII 9:00-18:00

Didžiuojamės savo treneriais!

Mūsų šaunuoliai

Didžiuojamės savo treneriais Sergej Stepanov ir Evelina, vakar vykusiose Valio Profeel supertaurės varžybose men's ir woman's phisique kategorijose užėmus atitinkamai 3 ir 5 vietas!

Radinių skyrelis!

Jūsų daiktai saugūs! Kolkas...

Atnaujinama

Mieli Musclemaker'iai, kartais visi būnate išsiblaškę ir paliekate pas mus vieną kitą savo daiktą. Labai norime, kad sugrįžtų pas savo šeimininkus - todėl pristatome Jums MMG radinių skyrelį - jį nuolat papildysime naujais atrastais lobiais ir padėsime daiktams saugiai grįžti pas savo šeimininkus!

Sandėliavimo paslaugų neteikiame, daiktai neradę savo šeimininkų ilgiau nei mėnesį laiko bus vienokiu ar kitokiu būdu utilizuojami!

Radinių skyrius čia >>