Naujienos

Pristatome naujieną The Muscle Makers sporto klube - Senjorų mankštas!

Senjorų narystė

2017 10 22

Norime suteikti galimybę vyresnio amžiaus žmonėms gyventi judriau, mankštintis ir mėgautis gera savijauta. Vyresnio amžiaus žmonėms skirtos mankštos skambant linksmai muzikai yra atliekamos ramiu tempu, neapkraunant raumenų ir saugant sąnarius. Nepamirškite, kad fizinis aktyvumas padeda pristabdyti su amžiumi susijusius natūraliai vykstančius procesus, sumažinti įvairių ligų atsiradimo riziką, užkirsti kelią skausmams, ir netgi pailginti gyvenimo trukmę. Prisijunkite ir ne tik naudingai, bet ir smagiai leiskite laiką bendraminčių apsuptyje. Senjorų mankštos vyks kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 10:00 val. ryto su trenere Monika. Mėnesio Senjorų mankštos narystės kaina tik 14.99 eur!

Jie pasiryžo pakeisti savo gyvenimą: susipažinkite su projekto „VasarOK“ kandidatais

Sportas – mano gyvenimo būdas

2017 06 23

„Sportas – mano gyvenimo būdas. Sportuoju nuo pat mažumės... Esu išbandęs nemažai sporto šakų, tačiau būtent kūno rengyba tapo mano gyvenimo būdu“, - šiais Luko žodžiais penktadienį sporto klube „Muscle Makers“ prasidėjo finalinė projekto „VasarOK su MMG“ dalyvių atranka.

Norą dalyvauti šiame projekte pareiškė daugiau negu šimtas žmonių. Finalinėje atrankoje dalyvavo 40 projekto komisijos atrinktų kandidatų.

Penki laimingieji turės galimybę visą vasarą darbuotis su klubo „Muscle Makers“ treneriais Indre Burlinskaite, Greta Lebedeva, Evelina Žiogiene, Serejumi Stepanovu bei Eriku Bizunovičiumi ir siekti savo užsirėžtų tikslų.

„Visą gyvenimą mane treniravo vyrai. Jie sugebėdavo mane „pažaboti“, suvaldyti. Suprantu, kad su manimi nėra lengva dirbti, tačiau šįkart aš pasiryžau keisti savo gyvenimą“, - apie save pasakojo Povilas, kuris jaunystėje savo jėgas yra išbandęs ir regbio aikštyne.

„Manau, kad yra sudėtinga surasti tinkamą trenerį, tikiuosi, kad šis projektas man gali pasiūlyti puikius trenerius, - prisistatė Greta, kuri prisipažino turinti stuburo išvaržą. – Todėl save kiek riboju dėl sporto“.

Paklausta, ar yra pasiryžusi „parduoti“ savo vasarą sportui, Greta nusijuokė. „Manau, kad visos mano vasaros būna parduotos, tačiau dabar nusprendžiau ją parduoti sau“, - nusišypsojo kandidatė.

Aistė prieš komisiją stojo dar drąsesnė: „Tegul vyrai dabar augina vaikus, o moterys tegul eina sportuoti. Kiek gi galima?“

Mergina prisipažino, kad salėje jos nereikėtų laikyti už pavadėlio. „Tačiau įspirti kartais reikėtų į užpakalį. Užtektų poros gerų spyrių. Esu žmogus, kuris nemėgsta nuvilti aplinkinių. O pats smagiausias jausmas, kai išgirstu, kai žmonės man pasako, kad viską padariau super. Būtent tai mane veda į priekį“, - pasakojo apie savo valią ir ryžtą Aistė.

O Aleksandras į atranką atėjo apsisprendęs po to, kai pamatė savo nuotraukas. „Darėme šeimos fotosesiją... Pamatęs save nuotraukose nuliūdau, todėl nusprendžiau, kad man nepatinka mano paties išvaizda“, - prisipažino vaikinas, – Manau, kad man tiesiog reikia profesionalų pagalbos“.

Visi į atranką atvykę dalyviai atvirai komisijai pasakojo apie savo lūkesčius ir vargus, tačiau jiems dar reikės kiek luktelėti - penki laimingieji, kurie taps projekto dalyviais, paaiškės pirmadienį!

 

 

Keičiasi sporto klubo darbo laikas!

Vasaros darbo laikas

2017 05 15

Sportininkai, informuojame, kad vasaros metu keičiasi sporto klubo darbo laikas.

Vasaros tvarkaraštis: 

  • I-V 6:30-21:30
  • VI-VII 9:00-18:00

Didžiuojamės savo treneriais!

Mūsų šaunuoliai

2017 04 09

Didžiuojamės savo treneriais Sergej Stepanov ir Evelina, vakar vykusiose Valio Profeel supertaurės varžybose men's ir woman's phisique kategorijose užėmus atitinkamai 3 ir 5 vietas!

Radinių skyrelis!

Jūsų daiktai saugūs! Kolkas...

Atnaujinama

Mieli Musclemaker'iai, kartais visi būnate išsiblaškę ir paliekate pas mus vieną kitą savo daiktą. Labai norime, kad sugrįžtų pas savo šeimininkus - todėl pristatome Jums MMG radinių skyrelį - jį nuolat papildysime naujais atrastais lobiais ir padėsime daiktams saugiai grįžti pas savo šeimininkus!

Sandėliavimo paslaugų neteikiame, daiktai neradę savo šeimininkų ilgiau nei mėnesį laiko bus vienokiu ar kitokiu būdu utilizuojami!

Radinių skyrius čia >>