PILATES MAT

PILATES MAT

Pilates mat - kvėpavimo ir pratimų sąjunga.

Pilateso Mat (Pilates ant kilimelio) užsiėmimas yra puikus tuo, jog jam nereikia jokios specialios įrangos. Šis kompleksas yra kruopščiai apgalvotas judesių rinkinys, kuris turi būti atliekamas teisinga tvarka. Šio komplekso efektyvumo paslaptis yra ta, kad atliekant pratimus reikia nuolat kovoti su gravitacija.

Pilates užsiėmimuose labai svarbu tinkamai kvėpuoti. Kvėpavimas derinamas su pratimais, tokiu budu lavinami kvėpavimo įgūdžiai, kai plaučiai plečiasi, bet krūtinė nejuda. Toks kvėpavimas vadinamas tarpšonkauliniu.

Pilateso pratimai taip pat reikalauja nuolatinės koncentracijos ir pastangų, kuriomis siekiama stabilizuoti kūną kontroliuojant tam tikrų raumenų grupių įtampą.

Pilateso pratimai padeda atkurti raumenų ir kaulų sistemą, sustiprinti sąnarius, sukurti tinkamą kvėpavimą, reguliuoti medžiagų apykaitą, pagerinti judesių koordinaciją ir atkurti pasitikėjimą savimi.

Pilates užsiėmimai skirti pradedantiesiems ir jau pažengusiems įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms, o ypač vyresnio amžiaus žmonėms, kurie nori pajausti ir sustiprinti savo kūną.

Apie trenerę.

Natalija yra Pilates ir grupinių užsiemimų trenerė. Sveikatingumo ir fitneso srityje dirba daugiau negu 20 metų. Sukaupusi nemažai patirties tobulindamasi įvairiuose fitneso seminaruose ir mokymuose. Nuolat kelią savo kvalifikaciją - šiuo metu studijuoja Pilates metodą Polestar Pilates mokykloje (JAV).

PIRMADIENIAIS IR TREČIADIENIAIS nuo 17:30val.
MUSCLE MAKERS SPORTO KLUBE - TVARKARAŠTIS

Kviečiu visus norinčius prisijungti prie Natalijos treniruočių!
REGISTRACIJA
FB profilis: Natalija Bedulskaja
El.pastas: natalija.bedulskaja@gmail.com
Tel. nr. 865612112

Sporto salės nuoma Karoliniškėse